Rezerwacja

Wyślij zapytanie o rezerwację

Bartoszki 679, 34-205 Stryszawa, Polska

e-mail: rezerwacja@przytulia.eu

tel. +48 536 173 241


Cennik wynajmu apartamentu "Anielskiego" i "Galerii na pięterku"

Maj, czerwiec, lipiec, wrzesień, październik 2022

5 - 6 osób - 990 zł za dobę

3 - 4 osób - 890 zł za dobę

2 osoby - 790 zł za dobę

Sierpień, długie weekendy, ferie, Święta

5 - 6 osób - 1090 zł za dobę

3 - 4 osób - 990 zł za dobę

2 osoby - 890 zł za dobę

Pozostałe miesiące

5 - 6 osób - 890 zł za dobę

3 - 4 osób - 790 zł za dobę

2 osoby - 690 zł za dobę

Sylwester 2022/23 - 1500 zł za dobę

Akceptowane są psy, cena za dobę 50 zł

Cennik wynajmu domku

2 - 6 osób

Maj, czerwiec, lipiec, wrzesień, październik 2022

Cena 1090 zł  za dobę

W miesiącach wakacyjnych turnusy siedmiodniowe.

Minimalny pobyt 3 doby,

Długie weekendy, sierpień, Święta, ferie,

Cena 1250 zł za dobę

Pozostałe miesiące

990 zł za dobę

Sylwester 2022/23 - 1600 zł za dobę

Akceptowane są psy, cena za dobę 50 zł


Warsztaty

Cena do uzgodnienia

Cennik wynajmu parteru apartamentu "Anielskiego"

Maj, czerwiec, lipiec, wrzesień, październik 2022

2 - 3 osoby - 520 zł za dobę

Sierpień, długie weekendy, ferie, Święta

2 - 3 osoby - 590 zł za dobę

Cennik wynajmu piętra "Galerii na pięterku"

Maj, czerwiec, lipiec, wrzesień, paździenik 2022

2-3 osoby - 420 zł  za dobę

Długie weekendy, sierpień, Święta, ferie,

2 - 3 osoby - 450 zł za dobę

Regulamin

W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i czegokolwiek. Jeśli musisz palić , bo taka karma to rób to jak najdalej możesz lub w miejscach do tego wyznaczonych.

- 1 -

Buty zostaw przy wejściu. Po domu chodzimy boso lub w domowych papciach - drewniane podłogi zabezpieczone są ekologicznie olejem przez co ku naszej rozpaczy są absolutnie nie zmywalne :)

- 2 -

Każdy bierze odpowiedzialność za siebie. W szczególności jednak pilnuj swoich dzieci , bo... coraz trudniej jest zrobić nowe :)

- 3 -

Nie oceniamy nikogo . Szanujmy siebie nawzajem i swoją pracę.

- 4 -

Aby uniknąć odrzucenia przez społeczność domu - sprzątaj po sobie - jesteś na wakacjach, a my nie będziemy Cię pilnować.

- 5 -

Dajemy sobie wsparcie, miłość i akceptację, byśmy mogli z poczuciem bezpieczeństwa i radośnie odpoczywać oraz pracować.

- 6 -

Sytuacje dotyczące spraw trudnych, awarie i problemy zgłaszaj gospodarzą - z błahostkami radż sobie sam...

- 7 -

Gospodarze nie ponosi odpowiedzialności za Twoje emocje i dają Ci pełną przestrzeń byś je przeżył - tzn. możesz mieć nawet czasami "focha" . Wsparcie masz w sobie ,br, gospodyni i innych domownikach - jeśli masz odwagę po nie sięgnąć. Długie egzystencjalne rozmowy przy kominku mile widziane...

- 8 -

Można, a nawet trzeba biesiadować przed kominkiem w jadalni lub kuchniach , do godziny 5.45 czyli na 15 min. przed ukończeniem ciszy nocnej , ale w żadnym wypadku nie należy - wznosić głośno toastów stukając się szkłem - wykonywać telefonów do kolejnych żon swoich lub cudzych ( w tych okolicznościach zwanych "Starymi" ) w celu wyciągnięcia ich z łóżka z powodu konieczności posiadania towarzystwa Pań. Tych, którzy śpią prosi się usilnie o nie podsłuchiwanie , tych , którzy biesiadują ;) Karaoke i popisy innych talentów (głośnych ) dozwolone tylko do 22.00 , chyba, że w wieczorku biorą udział wszyscy mieszkańcy domu.

- 9 -

Brzydkich słów używamy tylko poza zakresem słyszalności dzieci i osób szczególnie wrażliwych . Wrażliwość prosimy wcześniej zgłosić w recepcji . Najbliższa recepcja w Hotelu Beskidzki Raj... :) :)

- 10 -

Pory posiłków wg planu. Istnieje możliwość ich modyfikacji i elastycznego dopasowania do Ciebie , byś miał okazję swobodnie wykorzystać swój czas, ale daj znać jaki masz plan , bo ktoś będzie na Ciebie czekał...a na tego kogoś dzieci w domu :).

- 11 -

Dziękuj naturze i osobom , które Cię otaczają każdego dnia. Dziękuj i Im i Sobie. Ciesz się, że jesteś . Obserwuj siebie i bądź tu i teraz, w miarę możliwości - wykorzystaj dobrze swój czas... :) .

- 12 -

W Przytulii nie ma TV.. Przyjeżdżasz do Nas, aby być ze sobą, Twoimi Bliskimi i innymi Ludżmi. Zabierz jeśli masz gry towarzyskie np. chińczyka i komputerowe i flirt ;) , ... Dobrą książkę - możesz też wypożyczyć u mnie :)

- 13 -

Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem i nie potrafisz go zaakceptować nie przyjeżdżaj , a jeśli już jesteś - jedź do domu, bo nie uda się Twój wypoczynek . Bądź szczery ze sobą, a znajdziesz swoje miejsce.

- 14 -

Przeżyj sytuacje trudne one mogą wystąpić i jest to całkowicie normalne. To doda Ci siły i pozwoli zaufać sobie.

- 15 -

Jeśli chcesz zgłosić dodatkowy punkt do regulaminu możesz to zrobić.

- 16 -

Gościu ! Musisz być bardzo czujny , gdyż poszczególne punkty regulaminu mogą zmieniać się w zależności od wprowadzanych zmian - patrz pkt 16 oraz pomysłów gospodarzy:).

- 17 -

Pamiętaj o segregacji śmieci. Środowisko jest dobrem wspólnym.

- 18 -

Na terenie Przytulii mieszkają zwierzęta. Musisz je zaakceptować, aby czuć się tam dobrze ;)

A teraz kilka uwag porządkowych:

  • abyś miał pewność, ze pokój na Ciebie czeka, a ja , że przyjedziesz wpłać zadatek niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji lub wg naszej umowy.

  • zadatek nie podlega zwrotowi jeśli rezerwacja zostanie wycofana na tyle póżno, że nie uda się wynająć rezerwowanej przez Ciebie przestrzeni. Jeśli zostanie wynajęta - dostaniesz zwrot zadatku.

  • zadatek wynosi 50% kosztów noclegów ( ale nie mniej niż 200,-zł ) + 100% zapłaty za pierwszy zamówiony posiłek.

  • doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:30, a kończy o godzinie 11:30, aczkolwiek nie wyrzucamy gości co znaczy , że jeśli w danym dniu pokój nie został wynajęty kolejnym gościom, możesz pozostać w nim do wieczora :).

  • należności związane z pobytem ureguluj w dniu Twojego przyjazdu lub dnia następnego rano.

  • jeśli skrócisz pobyt nie możesz liczyć na zwrot zapłaty za pobyt.

  • jeśli nie przyjedziesz o umówionej godzinie , a nie wpłaciłeś zadatku - Twoja rezerwacja jest anulowana . Jeśli dasz znać - nie ma sprawy, czasami tak bywa , ale jeśli jednak nie zadzwonisz to nie dzwoń więcej, bo... mam wszystko zajęte :)

  • jeśli zadatkowałeś rezerwację, a nie przyjedziesz przed upływem doby od daty rezerwacji to Twoja rezerwacja zostaje anulowana, chyba, że zadzwonisz i ją potwierdzisz. Nie możesz jednak liczyć na obniżenie kosztów o nie wykorzystany nocleg.

  • nie odpowiadam za przedmioty wartościowe pozostawione w pokojach lub na posesji.

  • nie używaj w pokoju grzałek i grzejników, a z suszarki do włosów, lokówki i prostownicy korzystaj wyłącznie w łazience umieszczając włączone przedmioty w umywalce. Przed wyjściem upewnij się, że zostały wyłączone. Włączenie do gniazdka w pokoju grzejnika spowoduje wyłączenie prądu w pokoju (wywali bezpiecznik) iiiii się o tym dowiem :) !!

Dziękujęmy ! Prosimy o dostosowanie się ! Barbara i Wiesław Sojda