Rezerwacja

Kontakt

Bartoszki 679, 34-205 Stryszawa, Polska

e-mail: rezerwacja@przytulia.eu

tel. +48 536 173 241


Cennik wynajmu apartamentów

Apartament „Alkowa Prababci”

 • 400zł za dobę dla 3, 4 osób

 • 350zł za dobę dla 2 osób

Apartament „Sosnowa Izba”

 • 350zł za dobę dla 3, 4 osób

 • 250zł za dobę dla 2 osób

700zł za dobę za 2 apartamentyPrzedstawione ceny obowiązują w miesiącach: maj, czerwiec, lipiec, wrzesień, październik.

W sierpniu oraz święta (Wielkanoc, Boże Ciało, Boże Narodzenie, Sylwester i Nowy Rok), a także w długie weekendy (majowy, listopadowy) i ferie zimowe – apartamenty droższe o 20%.

Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień z wyłączeniem wyżej wymienionych Świąt i długich weekendów – 20% taniej.

Dla stałych Gości rabaty i niespodzianki.

Regulamin

W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i czegokolwiek. Jeśli musisz palić , bo taka karma to rób to jak najdalej możesz lub w miejscach do tego wyznaczonych.

- 1 -

Buty zostaw przy wejściu. Po domu chodzimy boso lub w domowych papciach - drewniane podłogi zabezpieczone są ekologicznie olejem przez co ku naszej rozpaczy są absolutnie nie zmywalne :)

- 2 -

Każdy bierze odpowiedzialność za siebie. W szczególności jednak pilnuj swoich dzieci , bo... coraz trudniej jest zrobić nowe :)

- 3 -

Nie oceniamy nikogo . Szanujmy siebie nawzajem i swoją pracę.

- 4 -

Aby uniknąć odrzucenia przez społeczność domu - sprzątaj po sobie - jesteś na wakacjach, a my nie będziemy Cię pilnować.

- 5 -

Dajemy sobie wsparcie, miłość i akceptację, byśmy mogli z poczuciem bezpieczeństwa i radośnie odpoczywać oraz pracować.

- 6 -

Sytuacje dotyczące spraw trudnych, awarie i problemy zgłaszaj gospodarzą - z błahostkami radż sobie sam...

- 7 -

Gospodarze nie ponosi odpowiedzialności za Twoje emocje i dają Ci pełną przestrzeń byś je przeżył - tzn. możesz mieć nawet czasami "focha" . Wsparcie masz w sobie ,br, gospodyni i innych domownikach - jeśli masz odwagę po nie sięgnąć. Długie egzystencjalne rozmowy przy kominku mile widziane...

- 8 -

Można, a nawet trzeba biesiadować przed kominkiem w jadalni lub kuchniach , do godziny 5.45 czyli na 15 min. przed ukończeniem ciszy nocnej , ale w żadnym wypadku nie należy - wznosić głośno toastów stukając się szkłem - wykonywać telefonów do kolejnych żon swoich lub cudzych ( w tych okolicznościach zwanych "Starymi" ) w celu wyciągnięcia ich z łóżka z powodu konieczności posiadania towarzystwa Pań. Tych, którzy śpią prosi się usilnie o nie podsłuchiwanie , tych , którzy biesiadują ;) Karaoke i popisy innych talentów (głośnych ) dozwolone tylko do 22.00 , chyba, że w wieczorku biorą udział wszyscy mieszkańcy domu.

- 9 -

Brzydkich słów używamy tylko poza zakresem słyszalności dzieci i osób szczególnie wrażliwych . Wrażliwość prosimy wcześniej zgłosić w recepcji . Najbliższa recepcja w Hotelu Beskidzki Raj... :) :)

- 10 -

Pory posiłków wg planu. Istnieje możliwość ich modyfikacji i elastycznego dopasowania do Ciebie , byś miał okazję swobodnie wykorzystać swój czas, ale daj znać jaki masz plan , bo ktoś będzie na Ciebie czekał...a na tego kogoś dzieci w domu :).

- 11 -

Dziękuj naturze i osobom , które Cię otaczają każdego dnia. Dziękuj i Im i Sobie. Ciesz się, że jesteś . Obserwuj siebie i bądź tu i teraz, w miarę możliwości - wykorzystaj dobrze swój czas... :) .

- 12 -

W Przytulii nie ma TV.. Przyjeżdżasz do Nas, aby być ze sobą, Twoimi Bliskimi i innymi Ludżmi. Zabierz jeśli masz gry towarzyskie np. chińczyka i komputerowe i flirt ;) , ... Dobrą książkę - możesz też wypożyczyć u mnie :)

- 13 -

Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem i nie potrafisz go zaakceptować nie przyjeżdżaj , a jeśli już jesteś - jedź do domu, bo nie uda się Twój wypoczynek . Bądź szczery ze sobą, a znajdziesz swoje miejsce.

- 14 -

Przeżyj sytuacje trudne one mogą wystąpić i jest to całkowicie normalne. To doda Ci siły i pozwoli zaufać sobie.

- 15 -

Jeśli chcesz zgłosić dodatkowy punkt do regulaminu możesz to zrobić.

- 16 -

Gościu ! Musisz być bardzo czujny , gdyż poszczególne punkty regulaminu mogą zmieniać się w zależności od wprowadzanych zmian - patrz pkt 16 oraz pomysłów gospodarzy:).

- 17 -

Pamiętaj o segregacji śmieci. Środowisko jest dobrem wspólnym.

- 18 -

Na terenie Przytulii mieszkają zwierzęta. Musisz je zaakceptować, aby czuć się tam dobrze ;)

A teraz kilka uwag porządkowych:

 • abyś miał pewność, ze pokój na Ciebie czeka, a ja , że przyjedziesz wpłać zadatek niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji lub wg naszej umowy.

 • zadatek nie podlega zwrotowi jeśli rezerwacja zostanie wycofana na tyle póżno, że nie uda się wynająć rezerwowanej przez Ciebie przestrzeni. Jeśli zostanie wynajęta - dostaniesz zwrot zadatku.

 • zadatek wynosi 50% kosztów noclegów ( ale nie mniej niż 200,-zł ) + 100% zapłaty za pierwszy zamówiony posiłek.

 • doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:30, a kończy o godzinie 11:30, aczkolwiek nie wyrzucamy gości co znaczy , że jeśli w danym dniu pokój nie został wynajęty kolejnym gościom, możesz pozostać w nim do wieczora :).

 • należności związane z pobytem ureguluj w dniu Twojego przyjazdu lub dnia następnego rano.

 • jeśli skrócisz pobyt nie możesz liczyć na zwrot zapłaty za pobyt.

 • jeśli nie przyjedziesz o umówionej godzinie , a nie wpłaciłeś zadatku - Twoja rezerwacja jest anulowana . Jeśli dasz znać - nie ma sprawy, czasami tak bywa , ale jeśli jednak nie zadzwonisz to nie dzwoń więcej, bo... mam wszystko zajęte :)

 • jeśli zadatkowałeś rezerwację, a nie przyjedziesz przed upływem doby od daty rezerwacji to Twoja rezerwacja zostaje anulowana, chyba, że zadzwonisz i ją potwierdzisz. Nie możesz jednak liczyć na obniżenie kosztów o nie wykorzystany nocleg.

 • nie odpowiadam za przedmioty wartościowe pozostawione w pokojach lub na posesji.

 • nie używaj w pokoju grzałek i grzejników, a z suszarki do włosów, lokówki i prostownicy korzystaj wyłącznie w łazience umieszczając włączone przedmioty w umywalce. Przed wyjściem upewnij się, że zostały wyłączone. Włączenie do gniazdka w pokoju grzejnika spowoduje wyłączenie prądu w pokoju (wywali bezpiecznik) iiiii się o tym dowiem :) !!

Dziękujęmy ! Prosimy o dostosowanie się ! Barbara i Wiesław Sojda