Pokoje

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Apartament "Alkowa Prababci"

Usytuowany na parterze, odpowiedni dla 3 do 4 osób - wejście z ogrodu, przez ażurowy ganek, przedpokój, salonik ze stuletnimi meblami wygodnym łóżkiem do spania, przykrytym kapą, stół, krzesła, fotel do czytania oraz biblioteka. Łazienka z prysznicem. Osobna sypialnia z łóżkiem małżeńskim o szerokości 180 cm, szafka nocna. Widok na ogród i góry.

Łóżeczko dla dziecka z pościelą - gratis.

Dostęp do w pełni wyposażonej niebieskiej kuchni.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Apartament "Sosnowa Izba"

Usytuowany na pięterku, odpowiedni dla 2 do 4 osób, z łóżkiem małżeńskim o szerokości 160 cm, oraz podwójną rozkładaną sofą, w pokoju szafki nocne, komoda, stół z krzesłami, regał z książkami, przy pokoju wnęka ze stołem do pracy przy komputerze lub do czytania. Łazienka z prysznicem.

Na parterze macie do dyspozycji "niebieską kuchnię” z piecem - jest wspólna dla dwóch apartamentów i w pełni wyposażona.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Niebieska kuchnia

Oddajemy Państwu do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię ze stołem, lodówką, kredensem, kuchenką, zlewem, stoliczkami, czajnikiem, mokką do kawy, naczyniami i szkłem. Tutaj możecie we własnym zakresie przygotować sobie posiłki.

Ale istnieje też możliwość wynajęcia klimatycznego, dużego salonu z kominkiem oraz zamówienia domowego wyżywienia z lokalnych produktów.